Piazza D'Oro

K výrobě směsí Piazza D'Oro se používají pečlivě vybraná prémiová kávová zrna. Každá směs má unikátní chuťový profil a aroma a nabízí výjimečný zážitek z tradičního espressa.

Piazza D'Oro

Nezapomenutelný zážitek

Věříme, že káva by měla stimulovat a inspirovat. S vášní a odborností jsme posunuli míchání a pražení našich kávových zrn do umění. S Piazza D'Oro chceme inspirovat lidi, kteří milují kávu stejně jako my.

Zážitek unikátní chuti

Prémiové kávové směsi Piazza D‘Oro vynikají svou výjimečností a osobitým chuťovým profilem. Tyto pečlivě namíchané a pomalu pražené
kávy tvoří speciální nabídku, ze které si vybere opravdu každý. Piazza D'Oro byla na trh uvedena poprvé v roce 1998 jako prémiová značka. Byla a je součástí rodiny značek kávy Douwe Egberts (nyní známá jako D.E.). Zůstává věrná své původní receptuře pražení v italském stylu a prodáva se na velkých trzích s kávami po celém světě. Piazza D'Oro nabízí výběr z prémiových směsí, kde má každá směs vlastní a jedinečný profil chuti a vůně.

Piazza D'Oro Intenso

Směs prané a neprané Arabiky ze střední a jižní Ameriky a vysoce kvalitní Robusty z Ugandy. Vhodné pro espresso a mléčné varianty.

Piazza D'Oro Forza

Vysoce kvalitní směs z prané a neprané 100% Arabiky, pocházející z oblasti střední a jižní Ameriky (Honduras, Peru), Nové Guinei (Papua) a Brazílie. Ideální pro přípravu espressa.

Piazza D'Oro Dolce

100% směs Arabiky ze střední Ameriky a Brazílie, která je nejsvětleji pražená ze všech káv PiazzaD‘Oro. Doporučujeme zejména pro přípravu espressa.

Piazza D'Oro Estremo

Směs prané a neprané Arabiky z jižní a střední Ameriky (Columbie, Honduras, Peru) a vysoce kvalitní Robusty z Ugandy. Osahuje nejtmavěji pražená zrna. Vhodná pro silné espresso nebo mléčné varianty.

Jedinečné doplňky

Koncept Piazza D’Oro nabízí kompletní kávové řešení od porcelánu, doplňkového sortimentu (cukry, sušenky, mandle ve skořici, kelímky a další), pákových kávovarů vč. jejich servisu a školení personálu pro přípravu espressa a latté art. Kontaktujte nás a vybereme vám espresso řešení na míru.

Excelentní kávovary

Ideální kombinace s kávou Piazza D’Oro

Barista One

Automatický kávovar s mlýnkem pro čerstvou kávu. 12 standardních kávových variant. Speciální tryska pro lahodnou pěnu.

Objevte Barista One 

Plus 4 You

Pákový kávovar nejvyšší řady. Green line řada, která vám ušetří až 48% energie. Dotykový displej a 6 klasických kávových variant.

Objevte Plus 4 You

Pratic Avant

Pákový kávovar s jednoduchým a elegantním designem. 4 klasické kávové varianty, LED osvětlení pracovní plochy.

Objevte Pratic Avant

S hrdostí vám nabízíme směsi s certifikací UTZ

Piazza D'Oro & udržitelnost

Cesta od kávové plantáže až k šálku v sobě zahrnujetaké investice do udržitelného zemědělství. Zjednodušeně řečeno, udržitelná káva je taková káva, která je pěstovaná s ohledem na životní prostředí a jeho obyvatele. Udržitelné farmy vracejí půdě a lidem to, co z ní čerpají. Snaží se neužívat neobnovitelné zdroje, a naopak obnovitelné zdroje využívat všude tam, kde je to možné. Udržitelné zemědělství snižuje znečištění a respektuje pracovníky i půdu, kterou obdělávají.

 

 


Počet zaměstnanců*
Kam chcete kávovar umístit?
Opište text z obrázku