Naše káva

Káva dokáže lidi spojovat, a to zejména v práci. Objevte naši širokou nabídku kávových zrn, rozpustných káv, kávových kapslí a poznejte, jak může dobrá káva přispět k dobré práci.

Zrnková káva

Nejintenzivnější a nejkvalitnější chuť kávy získáte přípravou z čerstvě namletých kávových zrn. Z naší nabídky doporučujeme prémiové směsi

Piazza D’Oro.

Cafitesse Coffee

Káva vyrobená z čerstvě pražené mleté kávy. Bez jakýchkoliv umělých přísad a aromat. Hlubokozmrazena tak, aby se zachovala čestvost a aroma. Proces přípravy zajišťuje, že každý šálek kávy Cafitesse je identické kvality.

Kapsle L'or

Hliníkové kapsle L’OR obsahují vybraná pražená zrna namíchaná do 12 prémiových směsí. Kapsle jsou kompatibilní s Nespresso kávovary.

Pražení a mletí

Tradiční způsoby přípravy kávy opět získávají na popularitě. Horká voda je přelita přes mletá kávová zrna, čímž se pomalu uvolňuje kávové aroma. Vyberte si svoji oblíbenou kávu od značky Douwe Egberts nebo Jacobs.

Kávové řešení na míru

Na těchto stránkách najdete mnoho informací, ale pokud chcete šetřit čas, zanechejte nám svůj kontakt a během chvilky společně najdeme optimální kávové řešení i pro vás.

Nezávazná nabídka