Tradiční značky, oblíbené a prověřené časem

Každá značka má svůj vlastní charakteristický chuťový profil. Naše značky nabízejí kávu pro všechny typy přípravy šálku kávy – od instantní, mleté, zrnkové a kapslové.

Naše káva je výsledkem 265 let zkušeností v přípravě směsí, pražení a mletí kávy. PiazzaD‘Oro vytváří rafinovanou chuť a díky flexibilní přípravě směsí je zaručena konstantní kvalita espressa v každém šálku.

Objevte Piazzu D'oro

Cafitesse Douwe Egberts je ideálním řešením přípravy kávy v náročných gastroprovozech jako jsou hotely či rychlá občerstvení. Tento unikátní koncept je vhodný pro každého, kdo chce svým hostům nabízet čerstvě připravenou kávu vysoké kvality s minimálním úsilím, maximální spolehlivostí a s příznivými náklad.

Objevte Cafitesse kávu

Jacobs je jednou z našich nejcennějších značek a její počátky sahají do Německa roku 1895. Zažijte sílu magického aroma káv Jacobs. Dejte si šálek kávy, přivoňte si magického aroma a sněte s otevřenýma očima. S kávou Jacobs nic není nemožné.

Objevte Jacobs

V každém šálku kávy LOR si můžete vychutnat prémiovou kvalitu a chuť. Výběr z 12 unikátních kávových směsí v hliníkových kapslích. Proč chtít cokoliv jiného než zlato?

 

Objevte L'OR

Dopřejte si chvilku odpočinku s čaji Pickwick. Zpomalte a VYCHUTNEJTE SI KAŽDÝ OKAMŽIK. Extra dlouhé čajové lístky ve vysoce kvalitních transparentních sáčcích dodávají čaji Pickwick bohatou chuť a plnou barvu, kterou ocení všichni opravdoví milovníci čaje.

Objevte Pickwick

 

Najdeme perfektní řešení pro vás

Na těchto stránkách najdete mnoho informací, ale pokud chcete šetřit čas, zanechejte nám svůj kontakt a během chvilky společně najdeme optimální kávové řešení i pro vás.

Nezávazná nabídka