Objevte svět L’OR

Zrozena ve Francii v roce 1992. Nabízí intenzivní zážitky pro mimořádné chvíle. Nadchněte se novou kolekcí káv L'OR a nechte se pohltit jejím svěžím aroma a bohatou chutí

 

L'OR přináší nové hliníkové kapsle určené do kávovarů L'OR Lucente Pro. Jedná se o profesionální technologii, ideální řešení do menších firem, hotelů. Kapsle jsou zároveň kompatibilní s Nespresso kávovary*

L'OR, proč chtít cokoliv jiného než zlato

Každý šálek kávy L´OR poskytuje jedinečnou kávu. Nechte se unést intenzivním aroma. Objevte rovnováhu plné a bohaté chuti. Objevte standard zlaté kávy L'OR.

Najděte perfektní kávové řešení pro vaše podnikání

V každém šálku L'OR odpočívá fascinující příběh. Od sklizně zrn až k pražení. Vychutnejte si neuvěřitelnou cestu, kterou naše kávová zrna ujdou, aby přinesla blaženost Vašim chuťovým pohárkům.

Nezávazná nabídka

Pouze to nejlepší, nejen pro naše zákazníky, ale i pro naše životní prostředí

Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy. Naším cílem je zlepšovat životní podmínky zemědělců, pracovníků a jejich rodin a také pracujeme na ochraně přírody a ochraně životního prostředí.

utz-logo.png

Požádejte o ochutnávkovou sadu zdarma

Spojíme se s vámi do jednoho pracovního dne

Počet zaměstnanců*
Kam chcete kávovar umístit?
[Missing text '/contenttypes/captchaelementblock/captchaimagealt' for 'Czech']