L'OR Professional zrnková káva a vybavení

Objevte nové luxusní kávové řešení pro vaši kancelář

Vychutnejte si každý den čerstvě namletou zrnkovou kávu L'OR Professional, připravenou na profi kávovarech nové generace.

 

Co pro vaši kancelář zajistíme?

Nabídka kávových směsí

Káva L'OR Professional je pražena pro přípravu klasického italského espressa. Její chuť je jedinečná a skládá se z 850 různých chuťových tónů. Je určena do profesionálních kávovarů.

Espresso Intense

 

Tmavě pražená, silná a intenzivní směs. Vhodná pro lahodné espresso i mléčné varianty. Směs Arabiky a Robusty.

Chuťové tóny

Ořechy, nugát, lesní ovoce,
čokoláda

Pražení
blobid2.png

Intenzita
8/10

blobid3.png

Espresso Splendide

Směs prané Arabiky v bio kvalitě

Tmavě pražená aromatická a bohatá káva s plnou chutí. Vhodná pro lahodné espresso i mléčné varianty. 100% Arabika.

Chuťové tóny

Hořké kakao, čokoláda,
kardamom, skořice

Pražení
blobid2.png

Intenzita
6/10

blobid3.png    imagecmsoh.png

Kávovary

Automatické kávovary nové generace připraví kávu pro vaše zaměstnance nebo hosty v kvalitě jako z kavárny. Vyberte si ten nejlepší model na trhu - kávovar Soul se dvěma mlýnky, čokoládou a UNIKÁTNÍM systémem šlehání mléka. Zapůjčíme vám kávovar zdarma, zajistíme pravidelný servis naším technikem.

Nezávazná nabídka

Objevte kávovar přímo pro vás

Kanceláře/Hotely

Schaerer Soul Pro

Revoluční kávovar na zrnkovou kávu, který zastoupí baristu. Splňuje nejnovější HI-TECH požadavky – velký LCD displej, moderní design, 2 mlýnky, personifikaci nápojů, ledové kávové nápoje. Navíc je vybaven speciální
technologií šlehání mléčné pěny, která je tak hustá jako od baristy. Ristretto, Americano, Flat White, horká čokoláda je samozřejmostí. Vše připravené z čerstvého mléka. Do kávovaru doporučujeme 2 směsi kávy – 100% Arabiku v Bio kvalitě L'OR Professional Splendide a směs Arabiky a Robusty L'OR Professional Intense.

Objevte Schaerer Soul Pro

Kanceláře/Hotely

Barista One

Plně automatický profesionální kávovar s čokoládou a mléčným systémem pro milovníky dokonalého espressa nebo cappuccina. Kávu připravuje z čestvě namletých kávových zrn, mléčné nápoje z čerstvého mléka, skladovaného ve správně teplotě v lednici. Hygiena a kvalita na prvním místě!

Objevte Barista One

Kávový zážitek

Vytvoříme vám v kanceláři kavárnu. Trendem jsou designové kávové koutky – nábytek, moderní profesionální kávovar, doplňkový sortiment, porcelán, nadstandardní služby jako ochutnávka různých směsí kávy nebo selfie coffee.

Nezávazná nabídka

L'OR Ambasadoři

Iveta Fabešová & L‘OR
Iveta je velká vizionářka a perfekcionistka, která povýšila cukrařinu na umění. Do IF Café ve Werichově vile si vybrala kávu L'OR Professional Intense. „Káva bylo velké téma. Věděla jsem přesně jakou kávu chci a jak by měla chutnat. Chtěla jsem klasické italské espresso, žádnou kyselost, třísloviny a k tomu tým, který má stejný zápal pro věc jako já. Tohle vše splňuje L'OR a já jsem jeho hrdým ambasadorem“, říká Iveta Fabešová.

Zajímá vás L’OR Professional
zrnková káva?

Rádi vám řekneme více. Dejte nám vědět, jak vás můžeme kontaktovat, a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme.

 

 

lor-professional-logo.png

Počet zaměstnanců*
Kam chcete kávovar umístit?
Opište text z obrázku