Káva v kanceláři jako z kavárny

 

Nezávazná nabídka

Káva v kanceláři je pro zaměstnance naprosto zásadní, 81% lidí pije v práci kávu. 64% lidí preferuje mléčné kávové varianty.

Poskytneme vám nejmodernější profi kávovar zdarma. Nabídněte zaměstnancům espresso nebo cappuccino jako z kavárny.

Pro firmy od 50 zaměstnanců, nebo spotřeby 80 šálků denně, nabízíme pronájem a servis kávovarů ZDARMA.

PW05_JDE_9118_profess_banner_web.jpg

Vyberte kávovar podle počtu zaměstnanců/hostů

Jak pro vás do kanceláře zajistíme kávu jako z kavárny?

1. Výběrem prvotřídní značkové kávy

L'OR Professional je francouzská značka kávy. Nově jsou v nabídce dvě unikátní směsi zrnkové kávy, každá má unikátní chuťový profil, aroma a nese certifikace BIO a UTZ®.

2. Pronájmem správného profesionálního automatického kávovaru

Nejmodernější plně automatické kávovary do kanceláře švýcarské firmy Schaerer připraví šálek kávy jako barista v kavárně. Tato pokroková technologie hlídá každý parametr přípravy, aby výsledek byl perfektní. Podle vašich potřeb (denní počet šálků, požadavek na mléčné varianty, požadavky na údržbu) vám vybereme a pronajmeme ten správný automatický kávovar pro vás. Pronájmem kávovarů je pro naše zákazníky ZDARMA.

3. Možností zvolit si směs kávy

Tak jako vám barista v kavárně nabídne výběr z několika kávových směsí (100% Arabika, země původu), tak vám náš automatický kávovar do kanceláře Schaerer Soul umožní zvolit si směs přesně podle vaší preference. Díky více mlýnkům si můžete dopoledne vychutnat espresso ze 100% Arabiky a odpoledne intenzivnější cappuccino ze směsi Arabiky s Robustou. Nebo si namíchejte vlastní směs.

4. Mletím každé dávky těsně před přípravou

Každá dávka kávy je čerstvě umleta těsně před extrakcí. Díky tomu je káva intenzivní a aromatická. Naše kávovary do kanceláře mají kvalitní profesionální mlýnky pro přípravu ristretta či espressa s bohatou crémou.

 

5. Širokým výběrem nápojů včetně horké čokolády a čaje

Každý zaměstnanec si může vybrat přesně šálek kávy, který má rád a to jedním stisknutím ikony na displeji kávovaru.

6. Našlehanou hustou mléčnou pěnou

Naše profesionální automatické kávovary do kanceláře připravují mléčné kávové nápoje z čerstvého mléka za pomoci unikátního mixéru. Kávovar Schaerer Soul našlehá mléčnou pěnu stejně jako barista v kavárně. Dokonalé krémové cappuccino nebo latte pro vaše zaměstnance je pro nás standard.

7. Jednoduchým čištěním a údržbou kávovarů

Pro přípravu kvalitní kávy je nutné kávovary pravidelně čistit. Naše kávovary do kanceláře jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi čistění a samy navigují jeho postup. Zjednodušujeme a zrychlujeme péči o kávovary tak, abyste měli s údržbou minimum starostí.

Mám zájem o nezávaznou nabídku

Spojíme se s vámi do jednoho pracovního dne

Počet zaměstnanců*
Kam chcete kávovar umístit?
Opište text z obrázku