Dopřejte si v práci kávu jako z kavárny

Loga 290x150px (72dpi)4.png

Nezávazná nabídka

Káva v kanceláři je pro zaměstnance naprosto zásadní, 81% lidí pije v práci kávu. 64% lidí preferuje mléčné kávové varianty.

Zajistíme vám kávu i její mléčné varianty, které se kvalitou vyrovnají přípravě profesionálním baristou v kavárně.

Pro firmy od 50 zaměstnanců, nebo spotřeby 80 šálků denně, nabízíme pronájem a servis kávovarů ZDARMA.

Jak pro vás zajistíme kávu jako z kavárny?

1. Výběrem prvotřídní značkové zrnkové kávy

K výrobě směsí Piazza D'Oro se používají pečlivě vybraná prémiová kávová zrna. Každá směs má unikátní chuťový profil a aroma a nabízí výjimečný zážitek z tradičního italského espressa. Všechny kávové směsi nesou certifikaci UTZ®.

2. Poskytnutím správného profesionálního kávovaru

Nejmodernější plně automatické kávovary švýcarské firmy Schaerer připraví šálek kávy jako barista v kavárně. Tato pokroková technologie hlídá každý parametr přípravy, aby výsledek byl perfektní. Podle vašich potřeb (denní počet šálků, požadavek na mléčné varianty, požadavky na údržbu) vám vybereme ten správný kávovar pro vás.

3. Možností zvolit si směs kávy

Tak jako vám barista v kavárně nabídne výběr z několika kávových směsí (100% Arabika, země původu), tak vám náš kávovar Schaerer Soul umožní zvolit si směs přesně podle vaší preference. Díky více mlýnkům si můžete dopoledne vychutnat espresso ze 100% Arabiky a odpoledne intenzivnější cappuccino ze směsi Arabiky s Robustou. Nebo si namíchejte vlastní směs.

4. Mletím každé dávky těsně před přípravou

Každá dávka kávy je čerstvě umleta těsně před extrakcí. Díky tomu je káva intenzivní a aromatická. Naše kávovary mají kvalitní profesionální mlýnky pro přípravu ristretta či espressa s bohatou crémou.

 

5. Širokým výběrem nápojů včetně horké čokolády a čaje

Každý zaměstnanec si může vybrat přesně šálek kávy, který má rád a to jedním stisknutím ikony na displeji kávovaru.

6. Našlehanou hustou mléčnou pěnou

Naše profesionální kávovary připravují mléčné kávové nápoje z čerstvého mléka za pomoci unikátního mixéru. Kávovar Schaerer Soul našlehá mléčnou pěnu stejně jako barista v kavárně. Dokonalé krémové cappuccino nebo latte pro vaše zaměstnance je pro nás standard.

7. Jednoduchým čištěním a údržbou kávovarů

Pro přípravu kvalitní kávy je nutné kávovary pravidelně čistit. Naše kávovary jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi čistění a samy navigují jeho postup. Zjednodušujeme a zrychlujeme péči o kávovary tak, abyste měli s údržbou minimum starostí.

Mám zájem o nezávaznou nabídku

Spojíme se s vámi do jednoho pracovního dne

Počet zaměstnanců*
Kam chcete kávovar umístit?