Užijte si každý okamžik

Společně s Pickwick

Čaj Pickwick

Potřebujete prohodit pár slov s kolegy? Nebo přichystat vřelé přivítání pro vaši návštěvu? Šálek čaje Pickwick prohřeje váš pracovní den.

Čaj Pickwick pro každou příležitost

Vždy po ruce a za všech okolností

Šálek čaje dokáže být vítanou inspirací při schůzce s kolegy nebo milou pozorností při setkání s vašimi zákazníky. Nabídkou horkého čaje přesvědčíte své zaměstnance, kolegy i hosty, že jim na vás záleží a je o ně dobře postaráno. A je i ujištěním, že máte na výběr z široké palety kvalitních horkých nápojů pro každou příležitost a denní či noční dobu. Objevte celou nabídku našich výtečných čajů Pickwick.

Výběr sortimentu Pickwick Tea Master

Řada Master Tea čajů, nabízí dobře známé, lahodné čajové směsi, z nichž každá obsahuje jedinečný jemný nádech vyvinutý našimi mistry čaje

English breakfast
Výběr bohatého černého čaje, který se mísí s dokonale robustní chutí.

Earl Grey
Jemná směs černého čaje se jemně mísí s nádechem bergamotu a citrónů pro pikantní chuť.

Lesní plody
Okouzlující směs černého čaje s hřejivou paletou lesních plodů pro příjemnou ovocnou chuť.

Green Tea Pure
Skvělý výběr čerstvých zelených čajových lístků, které se mixují, aby vynikly rafinované tóny zeleného čaje.

Máta
Nádherná směs přírodních lístků máty a máty peprné jemně kombinované pro svěží, jemnou chuť.

Čajový výběr Pickwick

Pět populárních směsí, které překvapí.

Aby zůstali věrní tradicím našeho řemesla, sestavili naši čajoví mistři čajový výběr, který obsahuje ty nejlepší čajové listy, autentické bylinky, koření a ovoce. Naše směsi mají krásnou a vyváženou chuť, a to zejména díky extra velkým čajovým lístkům. Ty se v čaji louhují pomaleji, čímž lépe uvolňují svoji skvělou chuť

Užijte si čaje Pickwick
v kavárně i restauraci

Máte pro sebe všechen čas světa a užíváte si příjemnou konverzaci. Vše, co k tomu potřebujete, je šálek horkého čaje. S Pickwick Tea Master Selection dokážete pro sebe a své hosty navodit výjimečnou atmosféru. Spojte se s námi a objevte všechny možnosti našeho čaje.

Udržitelný čaj
Pickwick

Staráme se o kvalitu čaje, ale také se staráme o zemědělce, kteří čaj pěstují, i o naši planetu. Jacobs Douwe Egberts je hrdým členem organizace „Ethical Tea Partnership“. Současně spolupracujeme s nezávislými certifikačními programy, jako je UTZ Certified. Můžeme proto pomoci zemědělcům zlepšit jejich životní podmínky a investovat do péče o přírodu a životní prostředí.